Kliendiabi

 Jumestaja nõustab:

+372 5843 8644

 

 

Tasuta transport ostudele alates 50 eurot. 

Ostutingimused

Veebipoe www.looduskosmeetika-avril.ee  (edaspidi Teenuseosutaja) omanik on OÜ Salongikaubad (registrikood 12417716), asukohaga Jaama 2, Tallinn, 11621 (3. krs) ja klient, kes vormistab looduskosmeetika-avril.ee-s tellimuse ning identifitseerib end sisestades tellimusele oma isikuandmed (edaspidi nimetatud Teenuse kasutaja), sõlmivad käesoleva looduskosmeetika-avril.ee kasutuslepingu (edaspidi nimetatud Kasutusleping). 

1. E-pood 

1.1. Looduskosmeetika-avril.ee on teenuse osutaja poolt loodud internetipood, mille vahendusel toimub toodete müük Teenuse kasutajale. 
1.2. Looduskosmeetika-avril.ee on Teenuse osutajale kuuluv domeen.

2. Üldsätted

2.1. Lepingupooled juhinduvad omavaheliste suhete reguleerimisel võlaõigusseadusest, teistest Eesti Vabariigi seadustest ja muudest õigusaktidest ning Kasutuslepingus kokkulepitust. 
2.2. Teenuse osutajal on õigus mistahes ajal teha pakutavasse looduskosmeetika-avril.ee teenusesse muudatusi. 
2.3. Teenuse osutajal on õigus ühepoolselt muuta Kasutuslepingu tingimusi, ilma et tal oleks kohustus teatada sellest Teenuse kasutajale. 

3. Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.

Veebipoes müüdavate toodete hinnad on eurodes ja märgitud toodete juurde (sisaldavad käibemaksu) . Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest.

Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel. Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

Teenuse osutajal on õigus igal ajal muuta looduskosmeetika-avril.ee-s kuvatavaid hindu. Kui Teenuse osutaja on looduskosmeetika.ee-s muutnud hindu pärast Teenuse kasutaja poolt tellimuse esitamist ja selle eest tasumist, siis kohustub Teenuse osutaja tarnima Teenuse kasutajale vastavad tooted tellimuse hetkel kehtinud hindadega. Teenuse kasutajal ei ole õigust nõuda hinnavahe kompenseerimist v.a juhul kui toote hinna sisestamisel on tahtmatult eksitud hinna suurusega. 

4. Tellimuse vormistamine

4.1. Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda arve vahendusel. 

4.2. Müük toimub siis kui Teenuse kasutaja on teinud looduskosmeetika-avril.ee-s tellimuse, sisestanud kõik vajalikud andmed ning tasunud tellimuse eest.

4.3. Kui toode puudub laost ning tellimust ei ole võimalik täita, siis võtab looduskosmeetika-avril.ee töötaja Teenuse kasutajaga ühendust, pakub välja võimaliku uue tarneaja või toote asendamise samaväärse teise tootega, mis on sama hinna ja kvaliteediga, või tagastab raha Teenuse kasutajale. Raha tagastatakse hiljemalt neljateistkümne (14) kalendripäeva jooksul. 
4.4. Kuvatud tootepildid on illustratiivse tähendusega ning võivad visuaalselt erineda tegelikust tootest looduskosmeetika-avril.ee-s. Looduskosmeetika-avril.ee-s olevad tootekirjeldused ei ole ammendavad ja võivad sisaldada tahtmatuid vigu. 
4.5. Teenuse kasutaja valib välja soovitud tooted, kohustub sisestama tellimuse täitmiseks nõutud andmed (eesnimi, perekonnanimi, kontakttelefon, elektronposti aadress, kättetoimetamise aadress, postiindeks) ning tasuma toote eest valitud viisil (arve). 
3.5. Teenuse kasutaja avaldab ja kinnitab, et ta soovib ja nõustub maksma kogu toote ostuhinna enne Teenuse osutajapoolset tellimuse täitmist. Kui Teenuse kasutaja tasub arve kaudu, siis kohustub Teenuse kasutaja koheselt tellimuse vormistamise käigus pangalingi kaudu toote ostuhinna ära tasuma. Tellimus pööratakse täitmisele pärast raha laekumist Teenuse osutaja arveldusarvele. Osapoolte kokkuleppel on erandid võimalikud.
3.6. Teenuse kasutaja kohustub esitama vormistamisel tõesed andmed. Teenuse osutaja ei vastuta tellimuse täitmisel Teenuse kasutaja poolt esitatud ebakorrektsetest andmetest tingitud tellimuse mitte täitmise või mistahes sellest tulenevate tagajärgede eest. 

5. Tarneaeg ja kohaletoimetamise tingimused

Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.

5.1. Vastavalt toote olemusele ja kaalule on võimalik tooted kätte toimetada kahel (2) erineval viisil: 

5.1.2. Tooted toimetatakse Teenuse kasutaja poolt valitud kaubanduskeskuse SmartPOST-i pakiautomaati toote juurde kirjutatud aja jooksul. Sellise kättetoimetamise viisi korral tasub transpordi kulud Teenuse osutaja, kui tellimuse summa on suurem kui 50 eurot. Kui tellimuse summa on alla 50 euro, siis peab Teenuse kasutaja tasuma SmartPost teenustasu (2,99 eur).

5.1.3.  Tooted toimetatakse Teenuse kasutaja poolt valitud DBD Picup pakipoodi toote juurde kirjutatud aja jooksul. 
Sellise kättetoimetamise viisi korral tasub transpordi kulud Teenuse osutaja, kui tellimuse summa on suurem kui 50 eurot. Kui tellimuse summa on alla 50 euro, siis peab Teenuse kasutaja tasuma Picup pakipoe teenustasu (2,50 eur). 

5.2. Kauba kohaletoimetamise aeg on toodud iga toote puhul eraldi välja. Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 3-5 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest. Kui toode on laost otsa lõppenud ja tarneaeg on pikem (3-5 tööpäeva või) kui toote all märgitud, siis veebipoe töötaja teavitab sellest Teenuse kasutajat.


6. Tellimuse vormistamine ja kauba eest tasumine

6.1. Tellimuse tasumisel saab Klient valida omale sobiva makseviisi: Swedbank, SEB Pank, Nordea Pank, LHV Pank ja Cooppank ja tasuda pangalingi kaudu. Klient maksab 100% tellimuse summast tellimuse kinnitamiseks.

6.2. Müügileping loetakse sõlmituks ja tellimuse täitmist alustatakse kohe peale seda, kui Klient on tasunud 100% tellimuse kinnitusest.

7. Lepingust taganemine enne Teenuse osutajapoolset lepingu täitmist

7.1. Kui Teenuse kasutaja soovib tellimuse esitamise järgselt ja enne lepingu Teenuse osutajapoolset täitmist lepingust taganeda, siis kohustub Teenuse kasutaja sellest viivitamatult Teenuse osutajale kirjalikult teatama. Kirjalik teade tuleb saata elektronposti aadressil info@salongikaubad.ee. E-maili tuleb märkida tellimuse esitamise kuupäev ja tellimuse number, millest soovitakse taganeda, ning lisada Teenuse kasutaja kontaktandmed (eesnimi, perekonnanimi, kontakttelefon). 
7.2. Kui taganemisavaldus jõuab Teenuse osutajani pärast Teenuse osutajapoolset lepingu täitmist (ülekande sooritamist), siis toimub lepingust taganemine vastavalt Kasutuslepingu punktile 7 – Tagastusõigus. 
7.3. Teenuse osutaja kannab Teenuse kasutaja tasutud summa tagasi hiljemalt neljateistkümne (14) kalendripäeva jooksul alates lepingust taganemise soovi kättesaamisest. 
7.4. Raha kantakse üle samale arvelduskontole, kust toimus selle laekumine Teenuse osutajale.

 8. Tagastusõigus

8.1. Kosmeetika toodetele ei kohaldata taganemisõigust tervisekaitse ja hügieenilistel kaalutlustel.
Samuti ei ole võimalik tooteid tagastada, kuna looduskosmeetika aegumistähtaeg on tavapärasest kiirem (samuti ei ole võimalik kontrollida kas toode on eelnevalt avatud). 

Kosmeetika toodeteks loetakse e-poe järgneva kategooria tooteid: meik, näohooldustooted, kehahooldustooted, juuksehooldustooted, küünelakid. 

8.2. Taganemisõigust ei kohaldu kui ostjaks on juriidiline isik. 

8.3. Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale. 

8.4. Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused (vale või praak toode), mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud esimesel võimalusel, kuid mitte hiljemalt kui 14 päeva jooksul alates avalduse kätte saamisest.

8.5. Kauba tagastamiseks puuduse korral tuleb esitada kauba tagastamise avaldus vabas vormis e-posti aadressil info@salongikaubad.ee esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates kauba kätte saamisest. Tagastamisavaldus peab sisaldama Kliendi nime, toote nime, arve või tellimuse numbrit ning puuduse kirjeldust.

8.6 looduskosmeetika-avril.ee ei vastuta: 

  • Kliendi süül või hoolimatusel tekkinud toote kahjustamise eest
  • Defektide eest, mis on tekkinud toote mittesihipärase kasutamise tagajärjel
  • Toote loomuliku füüsilise kulumise eest tavapärase kasutamise korral.

8.7. Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

9. Isikuandmed ja nende kasutamine

9.1. Teenuse kasutaja annab selge ja teadliku nõusoleku Teenuse osutajale enda isikuandmete töötlemiseks. 
9.2. Tellimuse esitamisel Teenuse kasutaja poolt sisestatud isikuandmed kantakse Teenuse osutaja kliendiregistrisse ning kasutatakse müügiteenuse osutamiseks ja kauba pakkumiseks Teenuse kasutajale. 
9.3. Isikuandmete allikaks on kliendisuhte tekkimine looduskosmeetika-avril.ee-s tellimuse registreerimisel. 
9.4. Registreeritavate isikuandmete koosseisu kuuluvad andmed: eesnimi, perekonnanimi, kontakttelefon, elektronposti aadress, aadress: linn, tänav, maja, korter, postiindeks. 
9.5. Isikuandmeid töötleb OÜ Salongikaubad, registrikood 12417716, aadress Metsa 13, Tallinn, 11621.
OÜ Salongikaubad edastab tellimuste maksete teostamiseks  (pangalingi kasutamiseks) vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.
9.6. Isikuandmed, mis on vajalikud kauba vahendamiseks Teenuse kasutajale, edastatakse vahendusteenust osutavaile ettevõtteile.
9.7. Teenuse osutaja kohustub mitte edastama registreeritud isikuandmeid kõrvalistele isikutele.
8.8. Teenuse osutaja kohustub edastama Teenuse kasutaja isikuandmeid, kui seadus selleks kohustab.
9.9. Teenuse kasutajal on õigus kontrollida teda ennast puudutavaid isikuandmeid, samuti neid muuta või kõrvaldada andmed registrist.
9.10. Teenuse kasutaja annab Teenuse osutajale nõusoleku saata tellimuse esitamisel sisestatud elektronposti aadressile tellimuskinnituse.

10. Erimeelsused

Kasutuslepingut puudutavad erimeelsused püütakse lahendada lepingupoolte vaheliste läbirääkimiste teel. Kokkuleppe mittesaavutamise korral lahendatakse vaidlus kohtus vastavalt Eesti Vabariigi seadusandlusele.

11. Kasutamistingimused

11.1. Kasutuslepingus toodud tingimustega tutvumine on Teenuse kasutajale kohustuslik. 
11.2. Tellimuse esitamisel, märkides linnukesega vastavas aknas „Nõustun looduskosmeetika-avril.ee kasutamise tingimustega”, Teenuse kasutaja kinnitab, et on tutvunud Kasutuslepingus toodud tingimustega, neist aru saanud ja nõustub Kasutuslepingus toodud tingimustega. 

12. Lõppsätted

12.1.Juhul, kui mingi Kasutuslepingu säte osutub seaduste või muude õigusaktide vastuvõtmise, muutmise või tühistamise tagajärjel nendega vastuolus olevaks, ei mõjuta see ülejäänud Kasutuslepingu sätete kehtivust ning Teenuse osutaja võtab tarvitusele abinõud seadusandlusele mittevastava sätte asendamiseks uue legitiimse sättega. 
12.2. Kasutuslepingus kasutatud punktide pealkirjad on mõeldud üksnes viitamiseks ning Kasutuslepingu teksti lugemise kergendamiseks. Pealkirjad ei oma õiguslikku tähendust tõlgendamisel.