KLIENDIABI

Jumestaja nõustab:

+372 5843 8644

 

 

Transport al. 2,99 eur. 

Avril looduskosmeetika ja fotosessioon fotograafiga Kadi Puistaja

06.12.2017 / 0 kommentaari
Avril looduskosmeetika ja fotosessioon fotograafiga Kadi Puistaja

Ostes Avril e-poest tooteid alates 49 euro eest, saad kingituseks kinkekaardi 50 eur väärtuses. Kinkekaart sisaldab fotosessiooni, jumestust ja soengut. Jäädvusta üks tore mälestus oma pere,-sõprade,-kallima või iseendaga.

Fotograaf Kadi Puistaja missiooniks on pildile püüda iga naise unikaalne ilu. Uskudes et igaühe isikupära ilmneb siis, kui tuntakse end kaamera ees rahulikult ja enesekindlalt, on kogu protsess kujundatud ka kõige kaamerakartlikumaid silmas pidades. Päev algab stilistika, jumestuse ja soenguga ning kulmineerub juhendatud fotosessiooniga. Eelnevalt lepitakse kokku, kas fotosessiooni jooksul tehakse ilu- või buduaarifotosid, ametlikke portreesid või kaasatakse ka kõige kallimad perepiltidele. Võimalik on ka kõik need teemad ühe sessiooni raames teha - kui enesetunne juba niivõrd hea on, siis milleks seda hetke raisata! Pilte ja infot fotogaafist näeb SIIT

Sessioonitasu on tavaliselt 50€ ning selle sees on jumestus, soeng ja fotosessioon. Ostes Avril looduskosmeetikat vähemalt 49 eur eest, on sessioon teile kingituseks. Fotode valimine toimub fotode tellimissessioonil ning nende hind lisandub juurde vastavalt valitud kollektsioonile või fotode arvule. 

Kuna alates 01.01.2018 muutub fotosessiooni hinnakiri, siis detsembris on veel võimalus soodsama hinnaga fotograafi juurde tulla. Ka selle aastanumbri sees tehtud kuupäeva broneeringud tulevasse aastasse toimuvad soodsama hinnakirja järgi. Seetõttu soovitan võimalust kasutada ning broneerida kuupäev detsembris ära.

Kiirustage, sest kinkekaarte on piiratud koguses!

Kampaania kehtib kuni 14.12.17

  •  sessioonitasu 0 eur. 

 

 

Kommentaarid