KLIENDIABI

Jumestaja nõustab:

+372 5843 8644

 

 

Transport al. 2,99 eur. 

Avril looduskosmeetika võitja- jumestus ja fotosessioon

13.01.2017 / 0 kommentaari
Avril looduskosmeetika võitja- jumestus ja fotosessioon

Avril looduskosmeetika loosis detembrikuus välja võitja, kes sai kingituseks kauni fotosessiooni fotograaf Kadi Puistajaga ning jumestuse Avril looduskosmeetikaga. 

Jumestamisel pandi rõhku naturaalsele ilule ning selle esiletoomiseks sobis ideaalselt nahale kerge ja meeldiv naturaalne jumestus Avril looduskosmeetikaga. 

Avril meik on nahka toetav, see jätab nahale kerge ja meeldivalt siidise tunde. Jumestus püsib kogu päeva ning ei väsita nahka ega silmi. Avril looduskosmeetika on täiesti naturaalne, toodetele on väljastatud rahvusvaheline looduskosmeetika sertifikaat ECOCERT. 

Omalt poolt täname fotograaf Kadi Puistajat, kes oskab nii kaunilt esile tuua naise naturaalse ilu! Samuti täname kõiki jagajaid ja Avril sõpru!

Ja nüüd info nendele, kes soovivad lähemalt lugeda, mida jumestamisel kasutati. 
Esmalt puhastati näonahk ja kreemitati niisutava näokreemiga. Järgnevalt kasutati jumestuskreemi nr 2. , tumedad silamalused peideti Porcelaine peitekreemiga. Seda peitekreemi võib kasutada ka "highlightina". Jumestus kinnitati kompaktpuudriga nude. Puuder on väga hea katvusega, samas jätab naha kergeks ja siidiseks ning ei kuivata nahka. Näo kontuurimisel kasutai päikesepuudrit Ambre ja põsepuna tooniga virsik  Värskuse ja sära andmiseks kasutati põsesarnadel põsepuna Rose nacrè. Silmade rõhutamisel kasutati naturaalseid maalähedasi lauvärvi toone. Silma muutis sügavamaks lainer, mida on väga mugav peale kanda ja selle püsivus on suurepärane. Ripsmed värviti Avrili populaarseima ripsmetuššiga- Ripsmetušš Bio (must). Seda looduslikku ripsmetušši on väga lihtne peale kanda, see jätab ripsmed eraldatuks ja annab volüümi. Tuššiga jäävad ripsmed pehmed ja samas intensiivsed mustad. Lisaks see ripsmetušš toidab ja hooldab ripsmeid ning regulaarsel kasutamisel võivad ripsmed kasvama hakata. Võib sobida ka tundlikele silmadele. Kulmu rõhutati kulmupliiatsiga Brun. Huuled värviti niisutava huulepulk-pliiatsiga Corail ja Bois de rose, kõiki huulepulk-pliiatsi toone võib omavahel segada. 

Kommentaarid