KLIENDIABI

Jumestaja nõustab:

+372 5843 8644

 

 

Transport al. 2,99 eur. 

LOODUSKOSMEETIKA TESTIMINE: Krista Lensin proovis uut ja põnevat ökobrändi!

16.06.2016 / 0 kommentaari

Anne&Stiil 12.07.2014

Krista Lensin proovis looduskosmeetika brändi Avril.

Looduskosmeetika Avril- Krista Lensin testis uut ja põnevat ökobrändi

 

Selle kuu alguses jõudis Eestisse müüki taskukohase hinnaga Prantsuse ökokosmeetikabränd AVRIL Bio, mis on juba teistes Euroopa riikides palavalt armastatud. Sügisest saab teatud valik AVRIL Bio tooteid osta ka suurematest Rimi marketitest (Rimi Eesti Food AS).

Ühena esimestest sai need tooted endale meie blogija ja Kroonika peatoimetaja Krista Lensin.

Täna jagab ta meiega oma kogemust:

Ma ikka väga vaatan, mida mu kosmeetika sisaldab, sest seda kulub mul ju palju ja ilma selleta lihtsalt pole võimalik.
Mul on pidevalt tööl ja õhtuti ju meigikiht peal.

Ainult kodukandis käin ringi nagu Viimsi hirm, keda keegi ära ei tunne ning kellele isegi tuttavad „tere“ öelda ei taha, sest mu riietumisstiil ja välimus näeb välja nagu õudus kuubis. Aga midagi pole teha, see on ilmselt sellisel  töökohal oleva inimese fetiš, et kui on vaba päev, siis lihtsalt oledki nagu hernehirmutis, kes peletab Viimsi vahel vareseid. :)

Aga kui ma pean endale ikkagi midagi peale määrima või kasutama ( ja seda juhtub tihti

:) ), siis ma olen ikka täiesti ökofänn.

Võibolla sellepärast, et ma olen väga tundlik ja mul on väga tihti allergiad erinevate toodete ja toitude pärast.

Ma ei saa eriti huulepulkasid kasutada, need teevad kohe mu suunurgad katki. Nii et minu peal on hea testida igasuguseid huulepulkasid (ütlen kohe ära, et AVRILi huulepulk mulle liiga ei teinud). Kreemide ja puhastusvahendite puhul pole mu nahk jällegi nii tundlik kui dekoratiivtoodete puhul. Võimalik, et asi on ka selles, et ühte kasutad viis minutit, aga teist kannad ikkagi terve päeva (või minu puhul, teinekord ka terve öö, kui on ikka väga hea pidu :) ).

Eriti tähtis on, et kosmeetika pealekandmisel ei tekiks tunnet, et olen midagi peale kandnud. Nahk peab saama hingata, selline maski tunne on ahistav. Samuti tahan, et mu kosmeetika oleks niisutav, sest mu nahk on väga kuiv. Need on minu põhinõudmised, mille järgi ma endale kosmeetikat valin.
Mõlemad brändid õnneks ka minu nõudmistele vastasid ning ma veetsin nende seltsis ühe päris mõnusa nädala (ilmselt tuleb neid nädalaid veelgi :)).

AVRIL
Kuna tegelen hommikust õhtuni ju ka ajakirja kujundamisega,

siis ilumeel areneb iga päevaga ja seab kõrgemad standardid ka kõigele muule, mida tarbin.

Nii pean ka kosmeetika puhul ilusast pakendist väga lugu. Ja selle sarja pakend on tip-top ilus ja mitte ainult...Ma tõesti ei armasta avada karpe niisama.Oma kiire elutempo juures tahan ma juba enne näha, mis seal sees on. Avrili läbipaistvad kaaned on väga nutikas lahendus, mida oskan kõrgelt hinnata. Jube hea ju, kui mul tekib juba peale vaadates mingi emotsioon. Näiteks, kui panen kaks lauvärvi kõrvuti, saan ma juba aru, kas nad sobivad omavahel kokku jne.Lauvärvid mulle üldse väga meeldisid. Katavad hästi. Ilusad toonid ja väga lihtne kasutada. Kui värvid ei kata, siis mina neid ka ei kasuta.

Aga sellest sarjas on mul kaks erilist lemmikut ka, mille tahan kohe eraldi välja tuua:

Päikesepuuder Bio Ambrèe (Vaata lähemalt SIIT!)

Väga- väga meeldis selle sarja päikesepuuder. Eriti just seetõttu, et see on matt ja tal on mõnus jume- hästi loomulik jääb. Päikesepuudri mõte onju see, et tekiks jume peale.

Mul on olnud väga palju päikesepuudreid ja väga paljudel neist (mis ma räägin, enamusel neist) on sädelus sees, mis on ju absurd. Oleme ausad, tulen hommikul tööle ja mis ma siin ikka sädelen. Isegi lõunalauas nagu ei tahaks veel sädeleda.

Ka toon oli hästi loomulik ja tekstuur mõnus sametine. Tõesti, see meeldis mulle väga.

Põsepuna Bio Rose Praline (Vaata lähemalt SIIT!)

Ja minu uus lemmik on just see põsepuna. See tekitab mõnusalt värske jume, mida olen pikalt otsinud. See on nii minu toon!

Kiidusõnad lähevad kindlasti ka Avrili silmalainerile (vaata siit) , mis on lihtsalt perfektne- hea pintsel, mõnus konsistents ja laiali ka ei lähe. Mõnus!

BIO kehakoorija (Vaata lähemalt SIIT!)


See kehakoorija on lihtsalt imeline, kohe vägagi meeldis.

Üldiselt mulle meeldibki keha koorida ja ma arvan, et nüüd peaks sellele tegevusele veel erilist rõhku panema.

Suvi on ju praegu selline külm ja vihmane ja me kõik üritame isepäevituvate toodetega jumekamad välja näha. Sellisel juhul on üks hea kehakoorija täiesti kindlasti edu võti.

Ja selle kehakoorija juures meeldis mulle absoluutselt kõik, eriti see mõnus sidrunilõhn.

BIO silmameigieemaldaja

(Vaata lähemalt SIIT!)


Silmade piirkond on eriti õrn ja sellepärast on oluline, et tooted, mida seal kasutan, oleksid õrnad aga efektiivsed ja täpselt seda see toode ka oli.

Väga hea, et selle tootega ei pea silmi hõõruma ja et hiljem ei kipita.

Rukilille- ja kummelivee sisaldus kõlab imeliselt. See on rahustav, niisutav ja õrnatoimeline- täpselt see, mis mul vaja on.

NB! Mõlemat sarja ühendab veel üks väga oluline asi. Tegemist on esimeste ökokosmeetikabrändidega Eestis, millel on taskukohane hind (hinnad alagavad 4.5 eurost)! Ja praegu on need veel eriti mõnusa allahindlusega (-30%)

saadaval SIIN!

Aaa, ja veel... Kõigi Salongikaubad.ee veebipoes 

 

 

Kommentaarid