Kliendiabi

 Jumestaja nõustab:

+372 5843 8644

 

 

Tasuta transport ostudele alates 50 eurot. 

Isikuandmete töötlemine

  • Isikuandmete töötlemine

E-poe looduskosmeetika-avril.ee isikuandmete töötlemine.

Veebipoe andmete vastutav töötleja on OÜ Salongikaubad registrikood 12417716, aadress Metsa 13, 12417716 Tallinn, telefon 5843 8644, e-post info@salongikaubad.ee.

Milliseid isikuandmeid töödeldakse

  • nimi;

  • kontaktinfo, nagu telefoninumber ja e-posti aadress;

  • maksja ja kohaletoimetamise aadress;

  • pangakonto number;

  • kaupade ja teenuste maksumus ja maksetega seotud andmed (ostuajalugu);

  • klienditoe andmed;

  • muu kliendiuuringute ja/või pakkumistega seotud teave.

Mis eesmärgil isikuandmeid töödeldakse

Isikuandmete töötlemine toimub kliendiga sõlmitud lepingu täitmise eesmärgil. Isikuandmete töötlemine toimub juriidilise kohustuse täitmiseks (nt raamatupidamine ja tarbijavaidluste lahendamine). 
Isikuandmeid kasutatakse kliendi tellimuste haldamiseks ja kauba kohaletoimetamiseks. 
Ostuajaloo andmeid (ostu kuupäev, kaup, kogus, kliendi andmed) kasutatakse ostetud kaupade ja teenuste ülevaate koostamiseks ning kliendieelistuste analüüsimiseks. Statistikat kasutatakse e-poe kasutajakogemuse paremaks muutmise eesmärgil.
Pangakonto numbrit kasutatakse kliendile maksete tagastamiseks. 
Isikuandmeid nagu e-posti aadress, telefoninumber, kliendi nimi, töödeldakse selleks, et lahendada kaupade ja teenuste osutamise seonduvaid küsimusi (klienditugi). 
E-poe kasutaja IP-aadressi või teisi võrguidentifikaatoreid töödeldakse e-poe kui infoühiskonna teenuse osutamiseks ning veebikasutusstatistika tegemiseks. 

Isikuandmed edastamine volitatud isikutele

Kaupmees (OÜ Salongikaubad) hoiab kliendi isikuandmeid, mis on talle teatavaks saanud kasutajakonto registreerimise ja kasutamise käigus, saladuses ning avaldab neid kolmandatele osapooltele üksnes kliendi nõusolekul, v.a. kui andmete avaldamise kohustus või õigus tuleneb õigusaktidest. E-poe kasutaja nõustub sellega, et kaupmehel on õigus kliendile sobivate teenuste osutamiseks töödelda tema andmeid, sh edastada kliendi andmeid isikutele, kes on seotud kaupmehe poolt kliendile teenuse osutamisega. Isikuandmeid võidakse edastada infotehnoloogia teenuste pakkujatele, kui see on vajalik veebipoe funktsionaalsuse või andmemajutuse tagamiseks. 

Maksevahendaja  (telllimuse eest tasumine):
makse teostamiseks pangalingiga edastatakse vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Turvalisus ja andmetele ligipääs

Kogutud andmetega saab tutvuda e-poodi sisse logides. Nii "Minu konto" menüüs kui tellimuste ajaloos.

Kuidas saab kasutaja alla laadida tema kohta käivaid andmeid?

  • Hetkel pöördub e-poe administraatori poole, kes saadab talle vajalikud andmed.

  • Halduskeskkonda lisandub vastav nupp, mis need andmed ühtse failina välja annab.

Isikuandmetega tutvumine ja parandamine

E-poes salvestatud isikuandmetega saab tutvuda ja teha parandusi e-poe kontohalduses. Selleks tuleks logida sisse enda e-poe kontole ja valida menüüst "Minu konto", samuti saab andmeid vaadata tellimuste ajaloos.

Kui ost on sooritatud külalisena (ilma kasutajakontota), siis saab isikuandmete kohta päringu esitada e-maililt info@salongikaubad.ee.  

Säilitamine

E-poe kliendikonto sulgemisel kustutatakse isikuandmed, va juhul kui selliseid andmeid on vaja säilitada raamatupidamise jaoks või tarbijavaidluste lahendamiseks. 

Kui e-poes on ost sooritatud külalisene (ilma kasutajakontota), siis säilitatakse isikustatud ostuajalugu kolm aastat. 

Maksetega ja tarbijavaidlustega seotud vaidluste korral säilitatakse isikuandmed kuni nõude täitmiseni või aegumistähtaja lõpuni (kolm aastat). 

Raamatupidamise jaoks vajalikud isikuandmed säilitatakse seitse aastat. 

Kustutamine

E-poodi salvestatud isikuandmed koos kasutajakontoga saab kustutada e-poe kontohalduses (valides menüüst „Minu konto“).

Muude isikuandmete kustutamise kohta saate päringu esitada e-mailile info@salongikaubad.ee pannes pealkirjaks „Isikuandmed“. Andmete kustutamise taotlusele vastatakse mitte hiljem kui kuu aja jooksul ning vajadusel täpsustakse andmete kustutamise perioodi. Tavaliselt kustutab Roller Äritarkvara OÜ kõik Teie e-poega seotud andmed 1 kuu peale e-poe konto sulgemist. 

Otseturustusteated

E-posti aadressi ja telefoninumbrit kasutatakse otseturundusteadete saatmiseks. Kui klient ei soovi saada otseturustusteateid, siis tuleb valida e-kirja päises vastav viide või võtta ühendust klienditoega. 

Kui isikuandmeid töödeldakse otseturunduse eesmärgil (profileerimine), on kliendil õigus oma isikuandmete nii algse kui ka edasise töötlemise kohta, sealhulgas otseturundusega seotud profiilianalüüsi tegemise suhtes, igal ajal vastuväiteid esitada teavitades sellest kliendituge e-posti teel. 

Vaidluste lahendamine

Isikuandmete töötlemisega seotud vaidluste lahendamine toimub klienditoe vahendusel (info@salongikaubad.ee). Järelevalveasutus on Eesti Andmekaitse Inspektsioon (info@aki.ee). 

 


 

Küpsised- eesmärk

Sarnaselt paljudele teistele veebikeskondadele kasutab looduskosmeetika-avril.ee’’küpsisteks’’ kutsutavaid tekstifaile, mille eesmärk on aidata lehte arendada ja tagada parim kasutajakogemus. Eesmärk on luua Teile mugav ja meeldiv veebipoes poodlemine, mis aitaks teil teha parima ostuotsuse. 

Küpsised, mida kasutatakse

Hädavajalikud küpsised – need küpsised on hädavajalikud veebilehel ringi liikumise ja selle elementide kasutamise võimaldamiseks, näiteks veebilehe turvalistele aladele juurde pääsemiseks. Ilma nende küpsisteta ei ole teie nõutud teenuseid võimalik lihtsalt pakkuda. Need ei kogu külastaja isikut tuvastada võimaldavat teavet.

Toimivusküpsised –  kasutatakse ainult veebilehe töö parandamiseks. Need küpsised koguvad teavet külastajate veebilehe kasutamise viiside kohta, näiteks milliseid lehti külastajad kõige sagedamini külastavad ning kas veebilehed annavad neile veateateid. Need ei kogu külastaja isikut tuvastada võimaldavat teavet. Kogu nende kogutav teave on agregaatteave ning sellisena anonüümne. 

Funktsionaalsusküpsised – need küpsised võimaldavad veebilehel meelde jätta teie tehtud valikuid (nagu kasutajanimi, keel ) ning pakkuda selle toel parandatud ja isikupärastatud funktsioone. Neid võidakse kasutada ka teie palutud teenuste pakkumiseks, nagu video vaatamine või blogipostituse kommenteerimine. Küpsiste kogutav informatsioon võib olla anonüümne ning küpsised ei ole võimelised jälgima teiste veebilehtede lehitsemist. 

Analüütika

looduskosmeetika-avril.ee kasutab laialt levinud Google analüütikatarkvara ja mõõdab selle abil veebilehe külastatavust ja kaardistab käitumismustreid. Saadud andmed aitavad meil paremini mõista külastajate käitumist veebipoes ning annab meile võimaluse pakkuda kasutajale parimaid tehnilisi lahendusi. Neid küpsiseid kasutatakse vaid statistika kogumise eesmärgil ja üksikkülastajaid nende abil ei tuvastata.