KLIENDIABI

Jumestaja nõustab:

+372 5843 8644

 

 

Transport al. 2,99 eur. 

Looduskosmeetikast

OÜ Salongikaubad on Prantsusmaa looduskosmeetika brändi Avril ametlik maaletooja Eestis. Salongikaubad OÜ tegeleb jae- ja hulgimüügiga. 

Mis on Avril looduskosmeetika

Avril Looduskosmeetika on Prantsusmaa orgaanilise kosmeetika bränd. Avril missiooniks on teha kvaliteetset looduslikku kosmeetikat selliselt, et see oleks taskukohane igale inimesele. Meie tooted on naturaalsed ning austavad nahka ja keskkonda. Tootesortimenti tunnustab ECOCERT sertifikaat. Avril looduskosmeetika ei sisalda GMO'sid, parabeene, fenoksüetanooli, silikooni, nanoosakesi, räni, PEG'i, sünteetilisi lõhna- ja värvaineid. Kasutatud on ainult Naturaalsel teel saadud saaduseid nagu mesi, piim jm. Avril Looduskosmeetika sisaldab vähemalt 95% looduslikke koostisosi ning sellest vähemalt 10% on pärit mahepõllumajandusest.
 
Lisainfo Ecocert standardite kohtahttp://www.ecocert.com/cosmos

Avril fookuseks on looduslik dekoratiivkosmeetika, kuid leidub ka kõik vajalik naturaalseks näo- ja kehahoolduseks.
2015.a ja 2016.a. pärjati loodustoodete kategoorias "Buduaar Ilulemmik" tiitliga Avril Bio looduskosmeetikat.
 
Looduskosmeetika bränd Eestis- Avril
 

KVALITEET

Avril on väga nõudlik kvaliteedi suhtes: värvid on intensiivsed, tekstuur on mugav, aroomid on värsked ja delikaatsed ning toodetel on kauakestev viimistlus.
Iga toote puhul kehtib range kvaliteedikontroll:  toodete ohutuse testimine, stabiilsuse ja ühildavuse kontroll, toormaterjalide ja lõpptoodangu kontroll, identifitseerimine ja kontroll partiide kaupa. Kõik sellised ranged kontrollimise viisid tagavad toote kvaliteedi stabiilsuse ja parimad tulemused.
 

ÖKOLOOGIA

Võimalusel minimaliseeritakse pakendeid: eemaldatakse kõik vähegi ebavajalikud pakendamise sildid ja detailid, eelistatakse suuri pakendeid, et kasutada vähem plastikut. Selle tulemusena väheneb raiskamine, toodete kergem kaal vähendab keskkonnamõju transportimsel tekkivatele jäätmetele. Toodete pakendid biolagunevad või need on taaskasutatavad.  
 
Lisaks on toodetes kasutatav orgaaniline sortiment kinnitatud sõltumatu rahvusvahelise organisatsiooni poolt- Ecocert. See tähendab, et toodete koostisosad on vähemalt 95% looduslikku päritolu ja minimaalselt 10% mahepõllumajandusest. Vastavalt Euroopa norimidele ei ole tehtud loomkatseid toorainetele ega lõpptoodetele.
 

HIND


Avril eesmärk on muuta orgaaniline kosmeetika taskukohaseks kõigile naistele. Avril pakub stabiilset madalat hinda aastaringselt ilma, et peaks ootama allahindlusi.
 

TEENUS


Kaup toimetatakse kohale kolme tööpäevaga ja paki saad mugavalt tellida SmartPostiga, Omniva pakiautomaadiga või lasta saata DPD pakipoodi.
Meil saab maksta arve vahendusel.

Kui vajad abi otsustamisel või õige tooni valimisel, siis helista numbril 5843 8644 ning meie jumestaja aitab sind meeleldi!